Sushi na Mokotowie? Dostawa od Akashia Sushi

Akashia jest restauracją, którą tworzą ludzie z pasją dla których inspiracją jest Japonia i jej niepowtarzalne smaki oraz kultura. Japońska kuchnia jest niezwykła i dlatego warto poznać ją od najlepszej strony. Dzięki restauracji Akashia mają Państwo taką możliwość.

Sushi Warszawa Mokotów - sprawdź nasze menu w dostawie

Bogate menu restauracji zostało stworzone przez mistrzów sztuki kulinarnej. Pracując w Akashia Sushi dokładają oni wszelkich starań, aby wszystkie dania zachwycały smakiem. Oferta naszej restauracji to dania w nowoczesnym wydaniu, które pozwolą Gościom odkryć Japonię jakiej dotychczas nie znali. Uznaniem Klientów cieszy się przede wszystkim sashimi, nigiri oraz maki, lecz boxy będące kompozycją wielu smaków, dania gorące i lunch'e również stanowią w naszej karcie bardzo ważne pozycje.

Fundamentem naszego menu są wyłącznie najświeższe produkty, w które zaopatrują nas rzetelni i sprawdzeni dostawcy. Za przygotowanie wszystkich pozycji z menu odpowiadają wykwalifikowani mistrzowie japońskiej sztuki kulinarnej. Każde zamówienie jest przygotowywane na bieżąco - nigdy na zapas. Doskonale wiemy, że wyłącznie wyselekcjonowane i świeże produkty mogą zadowolić naszych Klientów. 

Pragniemy, aby Akashia Sushi spełniła najwyższe oczekiwania i stała się ważnym punktem na gastronomicznej mapie Warszawy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji w budynku Warsaw Towers. Pysznie zjeść możecie również Państwo bez wychodzenia z domu korzystając z oferty dostawy do domu, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Zapraszamy do restauracji Akashia Sushi Warszawa, składania zamówień i poznawania nowoczesnego oblicza japońskiej kuchni.