Sushi Warszawa Praga Północ i Praga Południe - dostawa na telefon

Akashia jest restauracją, która pozwoli mieszkańcom Warszawy odkryć japońską kuchnię na nowo! Współczesna, industrialna wizja kulinarna jest wizytówką restauracji Akashia tworzonej przez ludzi z pasją, dla których Japonia i jej nowoczesne oblicze stało się inspiracją.

Podstawą naszych dań są wyselekcjonowane i zawsze świeże produkty, bez których nie wyobrażamy sobie tworzenia wyszukanych orientalnych potraw. Nasi rzetelni dostawcy codziennie zaopatrują nas w doskonałe pod względem jakości produkty, na bazie których w restauracyjnej kuchni mistrzowie kuchni tworzą zestawy sushi, gorące dania oraz boxy stanowiące kompozycję różnorodnych smaków. Oferujemy także dania idealne na lunch. Jakość jest dla nas najważniejsza, dlatego też każda potrawa przygotowywana jest na bieżąco. 

Szukasz sushi na Pradze? Akashia Sushi to dobry wybór.

Profesjonalnie podchodzimy do naszej pracy. Staramy się sprostać oczekiwaniom każdego Klienta - nawet tego najbardziej wymagającego. Od wielu lat udaje nam się to.  Jesteśmy zespołem ambitnych, kochających swoją pracę. Dzięki temu restauracja Akashia Sushi zajmuje ważne, wysokie miejsce na gastronomicznej mapie Stolicy.

Zapraszamy Państwa do urządzonej w nowoczesnym stylu restauracji przy ulicy Siennej 39 (budynek Warsaw Towers), a także odwiedzania naszej witryny internetowej za pośrednictwem której można dokonywać zamówień. Jedno kliknięcie pozwoli zamówić konkretną pozycję z naszego menu, którą nasi starannie kucharze przygotują i przekażą dostawcy.