Sushi Warszawa Centrum, Śródmieście - także w dostawie!

Restauracja Akashia powstała z myślą o największych smakoszach kuchni japońskiej. Dzięki nam, Warszawiacy od wielu lat mogą poznawać orientalną, japońską kuchnię od najlepszej strony. Akashia stworzona została przez pasjonatów, dla których Japonia, jej kultura, a przede wszystkim sfera kulinarna stała się inspiracją i podstawą od odkrywania nowych kulinarnych horyzontów. Restauracja Akashia proponuje wyszukane specjały nowoczesnej kuchni japońskiej, która wciąż w Polsce jest kuchnią dość egzotyczną. Pragniemy zaoferować Państwu smaczną, zdrową, wykwintną, ale zarazem dostępną dla każdego kuchnię japońską w najlepszym wydaniu. 

Sushi na telefon Warszawa - centrum, śródmieście - sprawdź nasze menu

Menu, które chcemy zaproponować naszym Klientom zostało stworzone przez specjalizujących się w orientalnej sztuce kulinarnej kucharzy. Składają się na nie dania będące nowoczesnym wydaniem smaków wywodzących się z Japonii. Goście naszej restauracji mogą wybierać spośród dań gorących, box'ów stanowiących zestawienie różnorodnych składników, dań idealnych na lunch oraz oczywiście zestawów sushi. Bazą wszystkich potraw podawanych w restauracji Akashia są dokładnie wybrane, zawsze świeże produkty, a każde danie przygotowywane jest dopiero po otrzymaniu zamówienia. Współczesna japońska kuchnia to różnorodne smaki, które mogą oddać tylko najświeższe owoce morza, ryby, ryż, owoce, warzywa oraz inne składniki. Wiedząc o tym zawsze tworzymy dania ze starannie wyselekcjonowanych produktów.

Sushi Warszawa centrum na wynos

Zapraszając do naszej restauracji, chcemy ugościć Państwa w stylowych wnętrzach, nawiązujących do podążającej za światowymi trendami Japonii. Akashia Sushi mieści się w obiekcie Warsaw Towers przy ul. Sienna 39. Mamy nadzieję, że już niebawem ta lokalizacja będzie stanowić istotny punkt na Państwa restauracyjnej mapie Warszawy. Zapraszamy na stronę internetową naszej restauracji - zachęcamy do składania zamówień za jej pośrednictwem.