Sushi Warszawa Ochota 

Japońska kuchnia w nowoczesnym wydaniu to wizytówka restauracji Akashia, którą tworzą ludzie zainspirowani Japonią. Wiedza oraz profesjonalne podejście to dla nas kwestie kluczowe. Gorąco wierzymy, że Akashia zyska Państwa uznanie już po pierwszej Waszej wizycie w naszej restauracji. 
Menu, które starannie skomponowali nasi kucharze to japońskie dania przygotowywane we współczesnych wersjach. Oferujemy zestawy sushi, boxy, dania gorące, lunch'e oraz bogatą gamę dodatków Wszystko to w oparciu o perfekcyjnie dobrane składniki, w które zaopatrują nas wyłącznie zaufani dostawcy. Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco, po otrzymaniu zamówienia - nigdy wcześniej. To czyni Akashię wyjątkową na mapie warszawskich restauracji. Pragniemy oferować naszym Gościom jedynie najświeższe potrawy w najlepszym wydaniu.

Sushi Ochota - nie tylko Grójecka!

Chcemy, aby Klienci naszej restauracji poznali nowoczesne oblicze japońskiej sztuki kulinarnej, której odzwierciedleniem jest karta dań restauracji Akashia Sushi. Serdecznie zapraszamy do budynku Warsaw Towers przy ulicy Siennej 39, w którym znajduje się nasza restauracja. Przywitają Państwa stylowe wnętrza oddające charakter nowoczesnej Japonii, a zamówione dania pozwolą poznać ten wspaniały pod każdym względem kraj. Na naszej stronie internetowej na Klientów czeka oferta z dostawą. Wystarczy kliknąć "zamów", przy konkretnej pozycji z menu, aby zamówienie zostało przekazane do realizacji. Gorąco zapraszamy, wierząc, że zostaną Państwo stałymi gośćmi Akashia Sushi.

Sushi Ochota - najczęściej wyszukiwano po frazach :

Sushi Warszawa Ochota, Sushi Ochota, Sushi Warszawa na Ochocie, Sushi Grójecka, Sushi Grójecka Dostawa, Sushi Ochota Dowóz, Sushi Ochota na telefon