Sushi Warszawa Żoliborz

Restauracja Akashia powstała, aby przybliżyć Warszawiakom wspaniałe orientalne smaki, a w szczególności progresywną kuchnię Japonii, która na całym świecie cieszy się ogromnym uznaniem. Właśnie dlatego pod profesjonalnym okiem kucharzy w Akashia stworzyliśmy menu, które jest wyrazem nowoczesnej japońskiej sztuki kulinarnej. Mamy nadzieję, że nasze dania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dostawa Sushi na Żoliborzu - sprawdź nasze różnorodne menu

Skomponowana przez nas karta dań bazuje na starannie wybranych i najświeższych składnikach: rybach, owocach morza, warzywach i owocach, z których nasi kucharze tworzą zawsze na bieżąco sashimi, nigiri i maki, a także boxy, dania gorące, lunch'e. Wielką uwagę przywiązujemy do jakości produktów, z których korzystamy, ponieważ zdajemy sobie sprawę jaki wpływ ma ona na smak każdego gotowego dania. Chcemy zaprezentować naszym Gościom potrawy najwyższej jakości.

Wierzymy, że Akashia Sushi zyska także Państwa uznanie, a nasza restauracja zlokalizowana w budynku Warsaw Towers przy ulicy Siennej 39 stanie się często odwiedzanym przez Was miejscem. Serdecznie zapraszamy do zaaranżowanej w nowoczesnym stylu restauracji i odkrywania nowego oblicza japońskiej kuchni. Mogą Państwo także składać zamówienia za pośrednictwem naszej strony internetowej.