Sushi Wola Warszawa - w ekspresowej dostawie od Akashia Sushi

Akashia to miejsce, które stworzyli ludzie zafascynowani Japonią, a w szczególności jej wspaniałą kulturą i sztuką, która uwidoczniona jest również w kuchni. Z tej fascynacji narodziła się restauracja Akashia, która pragnie przybliżyć Warszawiakom niezwykłe smaki Japonii. Pomimo rosnącej popularności kuchni japońskiej w Polsce, wciąż ciężko jest znaleźć w Warszawie restaurację oferującą swoim Klientom potrawy najwyższej jakości. Akashia Sushi pragnie to zmienić! 

Sushi na Woli? Sprawdź nasze menu i zamów sushi z dostawą.

Menu przygotowane dla naszych Gości jest bogate i zróżnicowane. Znalazły się w nim zarówno bardzo popularne zestawy sushi i gorące dania, jak i oryginalne kompozycje smakowe w formie box'ów, lunch'ów i orientalnych dodatków. Mamy nadzieję, że przygotowana karta. Bazujemy wyłącznie na świeżych, starannie wybranych produktach.

Dobre sushi na warszawskiej Woli? Tak - sushi na dowóz w Akashia Sushi

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje. Serdecznie zapraszamy do nowoczesnych wnętrz Akashia Sushi, nawiązujących do Japonii, która nas fascynuje. Wierzymy, że po spróbowaniu naszych potraw, zostaniecie Państwo stałymi Gośćmi naszej restauracji. Zapraszamy do naszego lokalu w Warsaw Towers. Możecie Państwo także skorzystać z oferowanych przez nas dostaw do domu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym menu.